Private 5G Advanced Training

Celona Private 5G

 

 

 

 

 

 

 

In september organiseren we, in samenwerking met George Oakes, Snr. Solutions Architect bij Celona, een Celona Private 5G Advanced Training. Tijdens deze training gaan deelnemers zelf aan de slag met MPN (Mobile Private Network) verbindingen, leren ze voor welke sectoren deze technologie relevant is en hoe ze met weinig ervaring met Private 5G zelf een Private 5G-netwerk kunnen opzetten.

LET OP: De Advanced Training gaat een stap verder dan de Foundations Training en biedt een diepere verkenning van Private 5G. Heeft u geen ervaring met Private 5G? Dan adviseren we de Foundations Training. 

 

Voor wie is de training geschikt?

Het doel van de Private 5G Advanced Training, die op 23 en 25 september plaatsvindt, is om u in staat te stellen kleine netwerken met één of twee access points te implementeren en configureren voor PoC of productieomgevingen. Daarnaast maakt u kennis met de basisfuncties van Celona en leert u hoe u netwerken kunt monitoren, problemen kunt oplossen (troubleshooting) en ondersteuning kunt bieden voor Private 5G verbindingen.

Ga aan de slag met onder andere…

Celona Orchestrator (CSO)Leer het Celona Orchestrator platform gebruiken
Celona Access PointsOntdek de implementatie en het beheer van APs
Edge ClustersMaak kennis met het opzetten van een Edge Cluster

Maak kennis met Celona

Celona is een Amerikaanse leverancier van end-to-end oplossingen voor de realisatie van Private 4G en 5G netwerken, technologieën die steeds vaker gebruikt worden in Nederland. Celona’s oplossingen bevatten diverse access points, een Cloud-Based Beheerplatform en een Cloud-Native Operating System. Wilt u meer weten? Neem dan contact met ons op en vraag naar Hans van Elsen, Celona-specialist en co-founder van Alcadis, via sales@alcadis.nl of 030 – 65 85 125.

Belangrijk

Datum en duur → Dinsdag 23 september, 10:00 – 16:30 uur;

Kosten → €250,- per persoon;

Locatie → Kantoor Alcadis: Vleugelboot 8, 3991 CL Houten;

Taal → Engels.

Inschrijven

Tickets

€250,00

Registratiegegevens

Booking Summary

1
x Standaardticket
€250,00
Totaal
€250,00